Pokoje, które oddajemy do Państwa dyspozycji znajdują się na trzech kondygnacjach naszego Ośrodka i są przystosowane do przyjęcia gości indywidualnych, grup zorganizowanych oraz rodzin z dziećmi. Większość pokoi posiada balkony, wszystkie wyposażone są w telefon, bezprzewodowy internet, telewizję.

Trzy komfortowe apartamenty składają się z dwóch pokoi: sypialni z łóżkami małżeńskimi oraz pokoju dziennego. Duże przestronne łazienki wyposażone są w kabiny prysznicowe i suszarki do włosów. Jeden z apartamentów dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych.

 

Zachęcamy do dokonywania rezerwacji bezpośrednio w recepcji Ośrodka. Wówczas macie Państwo możliwość otrzymania najkorzystniejszej oferty cenowej. Decydując się na rezerwację przez portale pośredniczące trzeba mieć na uwadze, że oferty cenowe mogą się różnić od cennika podanego na stronie.

Przyjmujemy rezerwacje: telefonicznie, mailowo bądź przez nasz formularz

http://www.marymont-sggw.pl/kontakt-i-dojazd/

Pokój typu LUX

to pokój 2- osobowy (bądź 2-osobowy z dostawką) z łazienką.

W pokojach tych dysponujemy pojedynczymi łóżkami, jednoosobowymi. Wyposażone są w telewizor, telefon; w łazience z prysznicem jest suszarka do włosów.

W pokoju czekać będzie na Państwa zestaw powitalny (kawa, herbata) wraz z czajnikiem i filiżankami. Będą również ręczniki (1 x ręcznik kąpielowy, 1 x mały ręcznik) oraz kosmetyki hotelowe (mydełko i szampon)

czekamy na Państwa w czerwcu:

  •   260,00 PLN / za 2 osoby / za dobę  (nocleg ze śniadaniem)

śniadania podajemy od godziny 8:00 w reżimie sanitarnym

Rezerwacja

Pokój STANDARD

to dwa pokoje 2-osobowe (pokój A i B) z jedną łazienką (wspólną dla tych pokoi) tworzący segment/studio.

W pokojach tych dysponujemy pojedynczymi łóżkami, jednoosobowymi. Wyposażone są w telewizor, telefon. Łazienka z prysznicem.

W pokoju czekać będzie na Państwa zestaw powitalny (kawa, herbata) wraz z czajnikiem i filiżankami oraz ręczniki (zestaw) i kosmetyki hotelowe (mydełko i szampon)wypocznij przed wakacjami

  •   480,00 PLN / za 4 osoby / za dobę  (nocleg ze śniadaniem)
Rezerwacja

Pokój RODZINNY

pokój wieloosobowy z łazienką. Pokoje rodzinne znajdują się na ostatniej kondygnacji budynku – poddasze. Ze względu na architekturę na tym poziomie często napotkamy na skosy, które tworzą przytulny klimat. Niestety nie posiadają balkonów, za to urzekają widokiem.

Pokoje rodzinne wynajmowane są wg ilości miejsc w pokoju a nie wg wykorzystania, czyli rozliczenie jest od pokoju.

W pokojach tych dysponujemy pojedynczymi łóżkami, jednoosobowymi. Wyposażone są w telewizor, telefon, suszarka do włosów

W pokoju czekać będzie na Państwa zestaw powitalny (kawa, herbata) wraz z czajnikiem i filiżankami. Szampon/żel pod prysznic zamontowany w kabinie prysznicowej, a na łóżku będzie przygotowany ręcznik.

  • aktualne ceny:

pokój rodzinny 5-os. na poddaszu 415,00 PLN / za pokój dla max. 5 osób / za dobę (nocleg ze śniadaniem)

pokój rodzinny 6-os. na poddaszu 490,00 PLN / za pokój dla max. 6 osób / za dobę (nocleg ze śniadaniem)

 

Rezerwacja

Apartament

Składa się z dwóch pokoi:

– jeden to salonik, pokój dzienny wyposażony w zestaw wypoczynkowy z sofą rozkładaną, z dużym telewizorem, telefon. Na sofie po rozłożeniu mogą nocować 2 osoby.
–  drugi pokój to sypialnia z łożem małżeńskim.
Oczywiście do dyspozycji jest przestronna łazienka – z prysznicem, suszarką do włosów.

Na powitanie Państwa w pokoju czekać będzie kawa, herbata wraz z czajnikiem i filiżankami. Będą również ręczniki (zestaw) oraz kosmetyki hotelowe (mydełko i szampon)

Apartamenty wyposażone są dodatkowo w lodówkę oraz sejf.

  • w cenie:

cena 400,00 PLN / za 2 osoby / za dobę (nocleg ze śniadaniem)

cena 500,00 PLN / za 3 osoby / za dobę (nocleg ze śniadaniem)

cena 600,00 PLN / za 4 osoby / za dobę (nocleg ze śniadaniem)

 

Rezerwacja