Gastronomia

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia restauracji znajdującej się w Ośrodku Marymont. Szef kuchni serwuje dania kuchni regionalnej i tradycyjnej z akcentami kuchni międzynarodowych. Restauracja oprócz dań z karty serwuje posiłki całodzienne w formie obiadów, kolacji i obiadokolacji.

W naszej restauracji pragniemy zapewnić miłą atmosferę oraz jak najlepszą kuchnię. Nieustannie kładziemy nacisk na jakość serwowanych potraw, które przygotowujemy według własnych sprawdzonych receptur. Wszystkie potrawy  przygotowujemy własnoręcznie, sami pieczemy ciasta, lepimy pierogi itp. Codziennie dokładamy wszelkich starań, aby nasza kuchnia na długo pozostała w Państwa pamięci.

Tutaj spędzicie Państwo miło czas, przy grzanym winie lub piwie w atmosferze palącego się kominka.

Godziny wydawania posiłków:

śniadanie 8.00-10.00
obiad 13.00- 15.00
kolacja 17.00-18.00
obiadokolacja 17.00-18.00

Posiłki serwujemy zgodnie z obowiązującymi restrykcjami, czyli śniadanie już w formie bufetu szwedzkiego.

Ze względu na COVID-19 śniadania są podawane w 2 turach;
1-sza to w godzinach; 8:00 – 8:55, 2-ga w godzinach 9:05 – 10:00 będziemy o to pytać przy meldunku. Nie robimy wcześniej rezerwacji godziny na śniadania.

Podczas podchodzenia do stołu szwedzkiego w trakcie śniadania – bardzo prosimy o noszenie masek zakrywających usta i nos oraz zachowanie dystansu

Dbajmy o siebie nawzajem – zachowujmy dystans, a w częściach wspólnych tj. hall, korytarze szczególnie prosimy o dystans i poruszanie się w maseczkach

Restauracja chętnie organizuje kameralne przyjęcia i kolacje okolicznościowe tj. chrzciny, urodziny, rocznice, bankiety firmowe itp.

Menu oraz koszt jest każdorazowo ustalany indywidualnie, zgodnie z życzeniem i sugestiami gości.

Rezerwacje i ustalenia pod nr tel. 018 20 703 77 wew. 44

Gwarantujemy świetną zabawę, miłą atmosferę i wyśmienite jedzenie.